Structura Biroului Tehnologia Informației și Comunicații

Meghna





florin.zamfir@upg-ploiesti.ro

Zamfir Florin

Inginer
Șef Birou
Administrator de sistem
Meghna





emil.pricop@upg-ploiesti.ro

Pricop Emil

Colaborator
Coordonator securitate date
Meghna





prenume.nume@upg-ploiesti.ro

Vacant

Inginer
Inginer suport retele si calculatoare
Meghna





stefan.stefan@upg-ploiesti.ro

Stefan Stefan Alexandru

Tehnician
Tehnician suport retele si calculatoare
Meghna





valentin.dragoi@upg-ploiesti.ro

Dragoi Valentin

Tehnician
Tehnician suport retele si calculatoare

Meghna





mircea.lefter@upg-ploiesti.ro

Lefter Mircea

Tehnician
Tehnician suport retele si calculatoare

Meghna





alexandru.nicodim@upg-ploiesti.ro

Nicodim Alexandru

Tehnician
Tehnician suport retele si calculatoare
Meghna





victor.andrei@upg-ploiesti.ro

Andrei Victor

Tehnician
Tehnician suport retele si calculatoare
 
Meghna





vacant@upg-ploiesti.ro

Vacant

Tehnician
Tehnician suport retele si calculatoare

 

                    Essential SSL