Structura Biroului Tehnologia Informației și Comunicații

Meghna





florin.zamfir@upg-ploiesti.ro

Zamfir Florin

Inginer
Șef Birou
Administrator de sistem 
Meghna





sorin.voinescu@upg-ploiesti.ro

Voinescu Sorin

Inginer
Inginer suport retele si calculatoare
Meghna





rares.zanfir@upg-ploiesti.ro

Zanfir Rares

Tehnician
Tehnician suport retele si calculatoare
Meghna





stefan.stefan@upg-ploiesti.ro

Stefan Stefan Alexandru

Tehnician
Tehnician suport retele si calculatoare
Meghna





valentin.dragoi@upg-ploiesti.ro

Dragoi valentin

Tehnician
Tehnician suport retele si calculatoare

Meghna





mircea.lefter@upg-ploiesti.ro

Lefter Mircea

Tehnician
Tehnician suport retele si calculatoare

Meghna





vacant@upg-ploiesti.ro

Vacant

Tehnician
Tehnician suport retele si calculatoare
Meghna





vacant@upg-ploiesti.ro

Vacant

Tehnician
Tehnician suport retele si calculatoare
Meghna





emil.pricop@upg-ploiesti.ro

Pricop Emil

Colaborator
Coordonator securitate date  

 

                    Essential SSL